O firmie

Nasza firma TOP-BIS powstała w roku 1997. Od początku działalności stawialiśmy sobie ambitne cele. Jakość na możliwie najwyższym poziomie, wzornictwo oparte na światowych trendach i bardzo poważnie brany pod uwagę czynnik użytkowo-praktyczny poszczególnych modeli. Najważniejsze jednak było połączenie tych elementów z ceną akceptowaną przez naszego klienta. Systematyczna praca i konsekwentne dążenie do celu doprowadziło nas do zdobycia szerokiego grona klientów i wypromowania marki na trudnym rynku odzieżowym. Ukoronowaniem starań było zdobycie Lauru w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2004.

Każda kolekcja, zanim powstanie, jest starannie przemyślana w koncepcji i założeniach. Inspiruje nas zwłaszcza włoski design. Dokładnie wybieramy paletę kolorów, kształty, formy i detale oraz najlepsze jerseye. Na etapie końcowym uzupełniamy poszczególne modele dodatkami w postaci np. kryształów, efektownych zapięć, kontrastów, ciekawych nadruków. Nad połączeniem tego w spójną całość i dopracowaniem konstrukcji pracujemy wiele miesięcy. Często wykazujemy się fantazją, jednakże nigdy nie zapominamy o aspekcie użytkowości każdego modelu. Wszystkie pomysły powstają z zamiłowania do pięknego wzornictwa, linii i materiału. Pracujemy z pasją, ale dopiero wzajemna harmonia wszystkich tych elementów zadowala nas w efekcie końcowym – nowej kolekcji TOP-BIS.

Oprócz dużej, zasadniczej kolekcji TOP-BIS produkujemy na rynek polski wysokiej jakości bieliznę damską, młodzieżową i dziecięcą. Podstawowym asortymentem w każdym sezonie są koszulki damskie i dziewczęce jak również t-shirty. Delikatne włókna 100% bawełny oraz wysokogatunkowe dzianiny z dodatkiem włókien LYCRA nadają im luksusowego wyglądu, jednocześnie są bardzo miłe w dotyku. Pamiętając nawet o drobnych szczegółach, nasze wyroby wykańczamy efektownymi koronkami wysokiej jakości czy np. subtelnymi cekinami.

Dzięki kompromisowi jakości i ceny wyrobów, nasza marka zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów, nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Schlebia nam też to, że ciągle przybywa firmie TOP-BIS nowych zwolenników, którzy kochają modę i doceniają nasze wysiłki. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi fabrykami dzianin i producentami dodatków krawieckich. Przemyślany dobór wszystkich surowców sprawia, iż stale możemy wprowadzać coraz ciekawsze i bardziej skomplikowane rozwiązania stylistyczne i jakościowe. Szczycimy się tym, że nasze produkty są wytrzymałe i długo zachowują pierwotny wygląd.

Sieć odbiorców na terenie całego kraju ułatwia nabycie naszych wyrobów i jednocześnie sprawia nam radość, że tym łatwiej możecie się Państwo zapoznać z kolekcją TOP-BIS.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera

Informacje o firmie

O nas Kontakt Praca w Top-Bis

Bądź razem z nami

Facebook