O firmie

Nasza firma TOP-BIS powstała 26 lat temu. Już od 1997 roku naszą pasją jest tworzenie mody. Od początku działalności stawialiśmy sobie ambitne cele. Jakość na możliwie najwyższym poziomie, którą osiągamy dzięki doświadczonej kadrze, wzornictwo oparte na światowych trendach i bardzo poważnie brany pod uwagę czynnik użytkowo-praktyczny poszczególnych modeli. Najważniejsze jednak było połączenie tych elementów z ceną akceptowaną przez naszego klienta. Systematyczna praca i konsekwentne dążenie do celu doprowadziło nas do zdobycia szerokiego grona klientów i wypromowania marki na trudnym rynku odzieżowym. Ukoronowaniem starań było zdobycie Lauru w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2004.

Każda kolekcja, zanim powstanie, jest starannie przemyślana w koncepcji i założeniach. Tworzymy odzież solidną i wyjątkową, gwarantującą maksymalną przyjemność estetyczną, dbając o najmniejszy szczegół w postaci np. kryształów, efektownych zapięć, kontrastów, ciekawych nadruków. Nasze klientki muszą czuć się modnie i gustownie w każdej sytuacji. Nad połączeniem tego w spójną całość i dopracowaniem konstrukcji pracujemy wiele miesięcy. Często wykazujemy się fantazją, jednakże nigdy nie zapominamy o aspekcie użytkowości każdego modelu. Wszystkie pomysły powstają z zamiłowania do pięknego wzornictwa, linii i materiału. Pracujemy z pasją, ale dopiero wzajemna harmonia wszystkich tych elementów zadowala nas w efekcie końcowym – nowej kolekcji TOP-BIS. Nie musimy inspirować się na obcych markach, ponieważ mamy własne pomysły a nasza praca to nasza pasja.

Oprócz zasadniczej kolekcji TOP-BIS w każdym sezonie wiosenno-letnim i jesienno-zimowym produkujemy na rynek polski wysokiej jakości bieliznę damską, młodzieżową i dziecięcą. Podstawowym asortymentem w każdym sezonie są koszulki damskie i dziewczęce jak również t-shirty. Delikatne włókna 100% bawełny oraz wysokogatunkowe dzianiny z dodatkiem włókien LYCRA nadają im luksusowego wyglądu, jednocześnie są bardzo miłe w dotyku. Pamiętając nawet o drobnych szczegółach, nasze wyroby wykańczamy efektownymi koronkami wysokiej jakości.

Dzięki kompromisowi jakości i ceny wyrobów, nasza marka zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów, nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Schlebia nam też to, że ciągle przybywa firmie TOP-BIS nowych zwolenników, którzy kochają modę i doceniają nasze wysiłki. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi fabrykami dzianin i producentami dodatków krawieckich. Przemyślany dobór wszystkich surowców sprawia, iż stale możemy wprowadzać coraz ciekawsze i bardziej skomplikowane rozwiązania stylistyczne i jakościowe. Szczycimy się tym, że nasze produkty są wytrzymałe i długo zachowują pierwotny wygląd.

Top-Bis to nowoczesna marka nadążająca za duchem czasu. Nasze biuro projektowe, krojownia, szwalnia, to wszystko znajduje się w naszej firmie. Jesteśmy dumni, że nasze kolekcje w 100% powstają w Polsce, w naszej firmie.

Sieć odbiorców na terenie całego kraju i za granicą ułatwia nabycie naszych wyrobów i jednocześnie sprawia nam radość, że tym łatwiej możecie się Państwo zapoznać z kolekcją TOP-BIS. Głównym naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klientek, to dla Was lansujemy kolekcje z najnowszym wzornictwem i najlepszą jakością.

Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej nasza firma oferuje szycie kontraktowe. Nasza projektantka czeka na Twój projekt, wykona szablon i wzory, byś mógł/mogła się przekonać jak będzie wyglądać gotowa seria zamówionych produktów, oferując wdrażanie własnych pomysłów przy zamówieniu od 300 sztuk z modelu.

Top-Bis to producent odzieży damskiej oraz szwalnia usługowa z 26 letnim doświadczeniem. Zapewniamy solidność i terminowość.
Szwalnia usługowa – szycie odzieży lekkiej – oferuje przeszycia : dzianina, tkanina (bluzki, sukienki, spódnice, spodnie, leginsy, t-shirty,bluzy).
Oferujemy kompleksową usługę, wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę. Gwarantujemy indywidualne podejścia do każdego klienta. Zapewniamy pełną współpracę na każdym etapie produkcji. Odzież wykonujemy z materiałów i dodatków dostarczanych przez klienta.
Szwalnia mieści się w okolicy Warszawy, poszukujemy firm odzieżowych zainteresowanych stałą współpracą z terenu całej Polski i z zagranicy.

Współpracujemy z producentami odzieży dziecięcej, sportowej, konfekcji damskiej. Ilość z modelu od 300 sztuk.

Mamy 24 letnie doświadczenie w branży odzieżowej (szycie konfekcji damskiej pod własną marką własną Top-Bis), ważna jest dla nas wysoka jakość oferowanej usługi oraz terminowość. Mamy swoją projektantkę, wykonujemy szablony, pomagamy w organizacji zlecenia- współpracujemy z producentami materiałów, dodatków, hafciarnią i sitodrukiem.

Zapraszamy do współpracy email: a.bartczak@top-bis.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera

Informacje o firmie

O nas Kontakt Praca w Top-Bis

Bądź razem z nami

Facebook